Projekty

Zawodowo zarządzamy projektami! Project Management to nasza kluczowa kompetencja. Wdrażamy projekty z zakresu marketingu i technologii. Zobacz, w czym możemy Ci pomóc!

Poniższe przykłady nie wyczerpują naszych możliwości. Jeśli masz do wdrożenia projekt z obszaru marketingu i technologii i szukasz doświadczonych project managerów napisz do nas.

Aplikacje

Portal pacjenta? Wirtualna przymierzalnia? Aplikacja sprzedażowa? Przeprowadzimy projekt opracowania i wdrożenia aplikacji webowej i mobile. Możemy polecić naszych sprawdzonych partnerów lub współpracować z wybranymi przez Ciebie.

Programy lojalnościowe

Zaprojektujemy i wdrożymy program lojalnościowy, ambasadorski czy afiliacyjny. Opracujemy mechanikę, wybierzemy technologię, wdrożymy synchronizując z Twoim aktualnym systemem digitalowym.

Marketing Automation

Wesprzemy Cię w wyborze i dostosowaniu narzędzi Marketing Automation. Przeprowadzimy wdrożenie koordynując pracę dostawcy technologii. Zaprojektujemy scenariusze komunikacji uwzględniając istniejące lub opracowując nowe lejki sprzedażowe.

Transformacja digital

Jeśli potrzebujesz przeprowadzić transformację digital w małej lub średniej firmie poprowadzimy dla Ciebie ten projekt. To może być wdrożenie dowolnego MarTech: CRM czy aplikacji dla działu sprzedaży lub też narzędzi do zarządzania projektami. Mamy w tym doświadczenie.