Szkolenia

Chcemy, aby każdy nasz klient miał dostęp do profesjonalnej wiedzy z zakresu projektowania biznesu, marketingu i digitalu.

idea szkolenia

Stworzyliśmy WideScope, aby pomagać małym i średnim przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie pozyskane w realizacji projektów dla największych, globalnych marketerów i agencji. Wykorzystujemy najlepsze rynkowe praktyki w pracy dla mniejszych klientów, których nie stać na wielkie agencje. Jako agencja możemy bezpośrednio obsłużyć niewielu klientów, a potrzeby rynkowe są znacznie większe! Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym wiedzą ekspercką w bardzo przystępny sposób z każdym potrzebującym tego przedsiębiorcą. Dajemy wędkę, nie rybę. Zapraszamy na nasze praktyczne szkolenia jak zaprojektować i wypromować biznes. Przy minimalnych nakładach!

Ile to będzie kosztowało:

Chcemy, aby te szkolenia były dostępne cenowo dla każdego aktualnego i przyszłego przedsiębiorcy. Jesteśmy w trakcie organizowania możliwości pozyskania dofinansowań na nasze szkolenia. Będą one dostępne w drugiej połowie marca 2023. Jeśli interesuje Cię oferta naszych szkoleń z dofinansowaniem napisz do nas – dołączysz do listy klientów priorytetowych i poinformujemy Cię o terminach w pierwszej kolejności.

oferta szkoleniowa:

Szkolenia, jakie prowadzimy:

  • Szkolenia dedykowane dla firm. Chcesz przeszkolić siebie i zespół z projektowania biznesu, marketingu czy digitalu? Napisz do nas – na spotkaniu rozpoznamy Twoje potrzeby szkoleniowe i przygotujemy uszyte na miarę szkolenie.
  • Szkolenie z projektowania biznesu: krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces weryfikacji Twojego pomysłu na biznes. Sprawdzisz, czego oczekują klienci, co oferuje konkurencja, jak działa rynek, opracujesz segmenty Twoich klientów i ścieżkę ich doświadczenia, zaprojektujesz wartościową ofertę, przygotujesz wstępną strategię promocji. To jest krok obowiązkowy dla wszystkich, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu swojego biznesu. A także dla tych, którzy prowadzą swoje biznesy, ale nie przeszli tej drogi profesjonalnie, i chcieliby zoptymalizować swoje działania.
  • Szkolenie z wykorzystania digitalowych narzędzi do prowadzenia i promowania biznesu. Jak wystartować ze swoim pomysłem za mniej niż 900 zł! Pokażemy Ci optymalne sposoby i darmowe narzędzia pozwalające stworzyć nie tylko stronę internetową, ale nawet sklep e-commerce. Oraz jak promować biznes nie inwestując wielkich kwot.
  • Szkolenie z optymalizacji procesów marketingowych. Jak połączyć działania własne (DIY) z pracą z agencjami. Co można efektywnie zrobić własnymi zasobami, do czego i kiedy zatrudniać agencje. Jak wybrać dobrą agencję, jak ją briefować, efektywnie pracować na co dzień, oceniać jej pracę, motywować. Co jest ważne w pracy z agencją (transparentność, zespół, zarządzanie projektami, efekty).
  • Szkolenie z projektowania efektywnej strategii promocji. Jak wybrać kanały komunikacji i narzędzia komunikacji, zaplanować działania, ustalić cele i kluczowe mierniki sukcesu. Jak działa lejek sprzedażowy. Zasady performance marketingu. Co to jest multichannel i jak wygląda efektywny marketing w zdigitalizowanej rzeczywistości.
  • Szkolenia specjalistyczne: SEO DIY, Meta Ads (Facebook), SEM (działania w wyszukiwarce Google).