Szkolenia

Wysoka jakość naszych szkoleń i usług doradczych została potwierdzona w procesie certyfikacji i audytu uzyskując znak jakości MSUES.

idea szkolenia

Stworzyliśmy WideScope, aby pomagać małym i średnim przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy.
Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie pozyskane w realizacji projektów dla największych, globalnych marketerów i agencji.

Wykorzystujemy najlepsze rynkowe praktyki w pracy dla mniejszych klientów, których nie stać na wielkie agencje. Jako agencja możemy bezpośrednio obsłużyć niewielu klientów, a potrzeby rynkowe są znacznie większe!
Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą ekspercką w bardzo przystępny sposób z każdym potrzebującym tego przedsiębiorcą. Dajemy wędkę, nie rybę. Zapraszamy na nasze praktyczne szkolenia jak zaprojektować i wypromować biznes. Przy minimalnych nakładach!

Ile to będzie kosztowało:

Chcemy, aby te szkolenia były dostępne cenowo dla każdego aktualnego i przyszłego przedsiębiorcy. Dzięki przyznanemu nam znakowi jakości MSUES możecie uzyskać dofinansowanie na nasze szkolenia. Jeśli jesteś zainteresowana / ny pozyskaniem dofinansowania, napisz do nas.

oferta szkoleniowa:

Aktualnie dostępne szkolenia:

  • Szkolenia dedykowane dla firm. Chcesz przeszkolić siebie i zespół z projektowania biznesu, marketingu czy digitalu? Napisz do nas – na spotkaniu rozpoznamy Twoje potrzeby szkoleniowe i przygotujemy uszyte na miarę szkolenie. Zamów szkolenie!
  • Szkolenie z projektowania biznesu: krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces weryfikacji Twojego pomysłu na biznes. Sprawdzisz, czego oczekują klienci, co oferuje konkurencja, jak działa rynek, opracujesz segmenty Twoich klientów i ścieżkę ich doświadczenia, zaprojektujesz wartościową ofertę, przygotujesz wstępną strategię promocji. To jest krok obowiązkowy dla wszystkich, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu swojego biznesu. A także dla tych, którzy prowadzą swoje biznesy, ale nie przeszli tej drogi profesjonalnie, i chcieliby zoptymalizować swoje działania. Zamów szkolenie!
  • Maraton projektowania metodą Design Thinking – szkolenie z procesu projektowego w praktyce. W ciągu 2 dni przejdziemy przez wszystkie etapy procesu projektowania tworząc innowacyjne rozwiązanie – produkt, usługę, program. Jeśli chcesz szybko i skutecznie nauczyć się efektywnego projektowania innowacji od praktyków – to jest szkolenie dla Ciebie! Krótkie i konkretne bloki teorii pozwolą Ci pracować nad realnym projektem, który powstanie i zostanie przetestowany w ciągu 2 dni tego intensywnego szkolenia. To nie tylko wiedza i jej praktyczne zastosowanie, ale też doskonała zabawa – zobacz przykład!

Gwarancja satysfakcji! Nasze szkolenia są bardzo dobrze oceniane przez uczestników, więc jesteśmy pewni, że będziesz zadowolona/ny.


SZKOLENIA PROWADZĄ:

Maciek Czech

Maciek Czech: od ponad 20 lat wdrażam projekty cyfrowe w organizacjach oraz doradzam w zakresie budowania strategii marketingowych. Na początku kariery rozwijałem od podstaw dział digital w ING Banku, następnie produkty i biznes w MullenLowe MediaHub. Przez 11 lat pracy w domu mediowym byłem odpowiedzialny za strategie mediowe, zakup mediów i optymalizację kampanii digital, tworząc skuteczny dział performance. Pracowałem dla największych polskich i globalnych marek. W 2020 otworzyłem spółkę WideScope. Wyróżnia nas autorska koncepcja butikowej, strategicznej, blisko współpracującej z klientami agencji, która dostarcza wartość biznesową i potrafi liczyć ROI z inwestycji we współpracę.
Certified SAFe® (Scaled Agile) Program Consultant (SPC)

Prowadzę szkolenia z zarządzania projektami, wdrożenia i konfiguracji Mar-Tech, optymalizacji procesów biznesowych, strategii digital, narzędzi AI.

Edyta Gut-Wierchowiec: od 2001 w branży reklamowej i doradczej. Doświadczenie zdobywałam w sieciowych agencjach oraz mediach, agencji badawczej i sieci afiliacyjnej TradeDoubler. Prowadziłam też własne startupy z branży digital i mediowej. Przed dołączeniem do WideScope 4 lata pracowałam jako Business Transformation Director w VMLY&R. Realizowałam projekty z zakresu planowania i doradztwa strategicznego oraz projektowania Customer Experience zarówno dla globalnych marketerów, jak klientów średniej skali czy startupów. Jestem absolwentką Zarządzania i Marketingu na SGH, certyfikowaną facylitatorką metody Design Thinking, resercherką z certyfikatem “Insights for Innovation” w IDEOu.


Prowadzę szkolenia z projektowania doświadczenia klienta (CX), projektowania metodą service design / Human Centered Design, strategii marketingowej, analityki biznesowej i digitalowej, performance marketingu.


Opinie o naszych szkoleniach:

Bardzo konkretna, przydatna wiedza, przekazana w przyjaznej formie.

Polecam szkolenia dedykowane dla firm – bardzo sprawnie przygotowane, odpowiadają dokładnie na przedstawione potrzeby.

Praktyczne szkolenie z narzędzia, z którego korzystam na co dzień – dokładnie to, czego potrzebowałam.