O nas

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży reklamowej.

Naszą przewagą jest szerokie spojrzenie na biznes Klientów, nie tylko od strony marketingu i sprzedaży, ale także narzędzi, technologii, danych oraz procesów wewnątrz organizacji.

Pozwala nam to na lepsze zrozumienie potrzeb i otoczenia biznesowego, a w konsekwencji realizację efektywnych projektów.

dlaczego widescope

20 lat doświadczenia.

Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Zrealizowaliśmy wiele projektów, które były sukcesem, ale też obserwowaliśmy liczne porażki. Uczymy się na jednych i drugich. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wysoką jakość usług agencji.

Fokus na biznes.

Rozwój biznesu naszych klientów to nasze osobiste i firmowe WHY. To nas nakręca i motywuje. Dlatego oferujemy swoje usługi marketerom, którzy są odważni, decyzyjni, ambitni i dysponują zasobami, aby efektywnie działać biznesowo. Zapraszamy!

Zwinny styl pracy.

Nasz ulubiony tryb pracy to warsztaty ko-kreatywne z klientami. Dobrze przygotowane i poprowadzone, z udziałem decydentów, optymalizują pracę po obu stronach. Dbamy o regularną i transparentna komunikacja z klientem – nie czekamy na briefy. Reagujemy.

Dlaczego WideScope?

Ponieważ biznes naszych klientów traktujemy jak swój. Motywuje nas rozwój bizensu i zadowolenie naszych klientów. Mając ponad 20 lat doświadczenia w realizacji setek projektów marketingowych, pozostajemy niezmiennie bardzo zaangażowani. Chcemy robić ciekawe projekty z naszymi klientami.

testimonials

Zaczęliśmy współpracę od projektowania CX w naszej organizacji, teraz WideScope jest naszym stałym biznesowym partnerem w zakresie sprzedaży online oraz digital marketingu.

Tomasz, CMO CMP

Z WideScope współpracujemy od ponad 2 lat. Podczas pandemii stali się naszym partnerem wspierającym w zakresie CX naszych klientów
i tak już zostało do dzisiaj.

Robert, CEO Kaft

Skontaktuj się z nami.

15 minut rozmowy wystarczy, aby ustalić, czy i jak możemy pomóc Ci zoptymalizować działania w digitalu.